میداودی: از باشگاه دیگری به جز سپاهان پیشنهاد 800 میلیونی داشتم

خبرگزاری فارس: مهاجم استقلال گفت: رقم هشتصد میلیون تومان كه در مصاحبه قلعه‌نویی وجود داشت از طرف باشگاه‌های دیگری به غیر از سپاهان به من پیشنهاد شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، میلاد میداوودی در گفت‌وگو با سایت شخصی‌اش اظهار داشت: این كه عنوان‌ می شود میداودی تنها بازیكنی بوده كه سال گذشته با وجود داشتن پیشنهاد از سپاهان به استقلال پیوست، شاید درست باشد اما نمی دانم بازیكنی كه قلعه نویی گفته پیشنهاد‌های ششصد و هشتصد میلیون تومانی سپاهان را نپذیرفته و به استقلال رفته، كدام بازیكن است.

میداودی ادامه داد: در فصل نقل و انتقالات سال گذشته به عنوان بازیكن آزاد، پیشنهادات مختلفی برای عقد قرارداد داشتم اما نه باشگاه سپاهان و نه سایر باشگاه ها، رقم ششصد میلیونی پیشنهاد ندادند. البته رقم هشتصد میلیون تومان كه در مصاحبه قلعه نویی وجود داشت و برخی از روزنامه ها اقدام به حذف آن كردند، از طرف باشگاه های دیگری به غیر از سپاهان پیشنهاد شد و اگر مدیران آن باشگاه ها صلاح دانستند، می توانند در این خصوص صحبت كنند.

مهاجم استقلال با ابراز ناراحتی از اختلافات اخیر بین مربیان استقلال و سپاهان گفت: مظلومی و قلعه‌نویی هر دو از پیشكسوتان باشگاه استقلال هستند كه قبل از آمدنم به استقلال و اوایل سال 86 در اردوهای تیم ملی شاهد دوستی و همكاری آن ها بوده ام. امیدوارم سوء‌تفاهم های بوجود آمده بین این دو مربی برطرف شود، چون استقلال و سپاهان بازی های حساسی در جام حذفی پیش رو دارند و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا نیز حاضر است. متأسفانه برخی افراد كه هیچ سابقه ورزشی هم ندارند و معلوم نیست چطور خودشان را به باشگاه های بزرگ می چسبانند، از اختلافات اخیر بین مظلومی و قلعه نویی سوء استفاده كرده و برای مطرح شدن خود را وارد معركه نموده اند تا با چند مصاحبه معروف شوند و بگویند ما هم هستیم.

میداودی پیرامون مطالبات مالی‌اش از باشگاه استقلال عنوان كرد: اواخر هفته گذشته مبلغ 45 میلیون تومان از باشگاه استقلال دریافت كردم تا چك قسط دوم قراردادم كه مربوط به آبان ماه سال 89 و قبل از مصدومیتم بود، تسویه شود و قرار است قسط های باقی مانده از قراردادم در آینده نزدیك پرداخت شود. قبلا هم گفته ام كه مشكلات مالی مربوط به تمام باشگاه هاست و این مسائل در فوتبال ایران وجود دارد؛ خودم شاهد بوده ام كه فتح الله زاده، امیری و نظری جویباری برای رفع مشكلات مالی بازیكنان چه تلاش هایی می كنند اما از این ناراحتم كه چندی قبل برخی از رسانه ها نوشته بودند میداودی تمام مبلغ قراردادش را گرفته و فقط 25 میلیون تومان دیگر از باشگاه استقلال طلبكار است! هر چند آن مطالب را كسانی كه در ماجرای مظلومی و قلعه نویی به اختلافات دامن می زنند، به بعضی از خبرنگاران گفته بودند.

این بازیكن درباره آخرین وضعیت آماده سازی و تاریخ بازگشتش به میادین تصریح كرد: قبل از سفر استقلال به همدان، تمرینات بسیار خوبی همراه با سایر بازیكنان تیم داشتم و بدون مشكل در كارهای گروهی شركت كردم. در تعطیلی چند روزه تمرینات بعد از بازی با پاس همدان نیز به صورت انفرادی تمرین می كنم تا میزان آمادگی ام بیشتر شود. پزشك جراحم اعلام كرده از بازی با ملوان در جام حذفی (12 خرداد) می توانم برای استقلال به میدان بروم و اگر كادر فنی صلاح بداند، در انزلی برای تیمم بازی خواهم كرد. شاید قسمتم این
است كه از همان ورزشگاهی كه مصدوم شدم، بار دیگر فوتبال را شروع كنم.
طبقه بندی: اخبار روزباشگاه،