برهانی: خوشحالم به تیم‌ملی دعوت شدم

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال ، آرش برهانی مهاجم گلزن استقلال توانست لیگ را با گلزنی در بازی آخر به پایان برساند تا در نهایت با 14 گل زده به عنوان بهترین گلزن استقلال، لیگ را در فصل 90-89 به پایان برساند.
*آقای برهانی تبریک، با شکست پاس نایب قهرمانی لیگ را جشن گرفتید.
خدا را شکر توانستیم به آنچه می‌خواستیم برسیم. بازی خوبی ارائه دادیم و در روزی که مستحق برد بودیم حریف را شکست داده و نایب قهرمان شدیم.


تشکر می‌کنم از همبازیان خوبم که باز هم مسببات گلزنی‌ام را فراهم کردند و فکر می‌کنم بدون حرف و حدیث، این بار دیگر رکورد گلزنی تمام دوره‌های لیگ را هم شکستم.
*در آن لحظه گل، فکر نکردی که با زدن گل با حرکت آکروباتیک ریسک زیادی باشد؟
فوقش گل نمی‌شد (با شوخی و خنده)؛ ولی جدا از شوخی در آن لحظه مطمئن بودم و با اعتماد به نفسی که داشتم، می‌دانستم می‌توانم گل بزنم. خوشحالم که لیگ را با یک گل آکروباتیک تمام کردم.
*و با این پیروزی نایب قهرمان شدید.
به تمام اعضای مجموعه استقلال و هواداران تبریک می‌گویم که بعد از همه مشکلاتی که در شروع فصل داشتیم، توانستیم نتیجه‌ای اینچنینی گرفته و نایب قهرمان لیگ شویم.
*پاس هم با این شکست سقوط کرد، تیمی که تو سابقه حضور در آن را هم داری؟
واقعاً از سقوط پاس ناراحت هستم این تیم، نباید به لیگ یک می‌رفت و واقعاً برای مردم همدان ناراحت شدم.


*به تیم‌ملی هم دعوت شدی، در این خصوص صحبت کن.
خوشحالم که به تیم‌ملی دعوت شدم. امیدوارم بتوانم نظر کروش را جلب کنم و برای تیم‌ملی مفید واقع شوم. البته حالا با دعوت شدن به تیم‌ملی، برنامه سفرم هم تغییر کرد و باید دوشنبه صبح خودم را به تهران برسانم هرچند که به خاطر تیم‌ملی حاضرم به سفر هم نروم.
طبقه بندی: اخبار روزباشگاه، 
برچسب ها: آرش برهانی، استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران گالری عکس وتصویر، بابک استقلالی، آکروباتیک، لیگ برتر،