سرپرست باشگاه استقلال گفت: برای ما حاشیه‌سازی كردند اما استقلال اسیر این مسائل نمی‌شود.


علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط استقلال برای بازی فردا مقابل پاختاكور صحبت های زیر را انجام داد:

فارس: وضعیت استقلال چطور است؟
بچه ها برای بازی با پاختاكور آماده و همه مصمم هستند كه به پیروزی برسند.

فارس: فكر می كنید بتوانید برنده این مسابقه باشید؟
ما در صورت پیروزی شانس اول شدن را داریم. اگر به عنوان تیم اول صعود كنیم كار راحت تری داریم و باید با تیم دوم گروه دیگر بازی كنیم. تلاش داریم كه تیم اول شویم.

فارس: قضیه جابه جایی هتل چه بود؟
ما را یكدفعه به هتل دیگری بردند. تازه در هتل جدید هم می گفتند كه جا كم داریم. مگر می شود در هتلی كه رزرو كرده ایم ما را نبرند؟ من فكر می كنم كه جنگ روانی راه انداخته بودند و می خواستند روحیه تیم استقلال را پایین بیاورند اما ما اسیر این مسائل نمی شویم.

فارس: به AFC گزارش كردید؟
قصد این كار را داریم. ما چنین كاری را با پاختاكور در تهران انجام ندادیم.

فارس: خبر صحبت شما با كریم باقری سر و صدا به پا كرده است.
ما آقا كریم را دوست داریم. در برنامه ای دور هم جمع شده بودیم و با هم صحبتی داشتیم كه دوستان مطبوعاتی چنین چیزی را مطرح كردند و ما هم این طوری جواب دادیم كه بمب استقلال كریم باقری است و اصلا بحث جدی در این خصوص نداشتیم. كریم باقری اصلا نمی خواهد به فوتبال ادامه دهد. او بازیكن بزرگی است. او اگر می خواست بازی كند كه در همان پرسپولیس بازی می كرد. این حرف یك سوژه مطبوعاتی بود.

فارس: بحث این روزهای فوتبال منحل شدن تیم استیل آذین است.
من قبول دارم كه هضم این مسئله برای هدایتی سخت است و مطمئنم كه از روی ناراحتی چنین تصمیمی گرفته است. با شناختی كه از او دارم و یك آدم فوتبالی است به راهش ادامه می دهد. او ورزش دوست است.

فارس: حرف پایانی؟
از هواداران می خواهم كه دعای خود را بدرقه بازیكنان استقلال كنند.
طبقه بندی: اخبار روزباشگاه،  جام باشگاههای آسیا،