به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، هوار ملامحمد دوست داشت برای استقلال گل بزند اما مصدومیت اجازه همراهی را به او نداد. در حالی که قرار بود به بازی با سایپا برسد علیرغم تمام تلاش‌ها نرسید تا... گفت و گویی با وی ترتیب دادیم که می‌خوانید.*بازی با سایپا را از دست دادی؟
من در جریان بازی با مس دچار مصدومیت شده بودم در این چند روز هم فیزیوتراپی کردم و دکتر نوروزی هم تلاشش را کرد که من را به این بازی برساند اما چون هنوز احساس درد دارم فکر نکنم بتوانم به این بازی برسم.
*ناراحتی؟
مسلما خیلی دوست داشتم استقلال را در این بازی همراهی کنم ولی از شانس بدم مصدوم شدم. امیدوارم آسیب‌دیدگی‌ام هر چه زودتر رفع شود تا بتوانم به استقلال کمک کنم.
*استقلال را در چه شرایطی می‌بینی؟
خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد تا بدون مشکل و با روحیه بالا به مصاف سایپا برویم.
*فکر می‌کنی استقلال این بازی را ببرد؟
همه سعی بچه‌‌های تیم همین است. باید بازی را ببریم تا دوباره بردهایمان را از سر بگیریم. امیدوارم که سه امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم تا بتوانیم خود را به صدر برسانیم.
*به نظر تو استقلال می‌تواند دوباره به صدر برسد؟
ما پتانسیل قهرمانی را داریم و شرایط لازم را برای رسیدن به این عنوان در خود می‌بینیم. امیدوارم هواداران استقلال با حمایت‌های خود از تیم، کمک کنند تا ما به قهرمانی برسیم.
*حرف خاصی نداری؟
فقط از هواداران می‌‌خواهم دعا ‌کنند تا زودتر مصدومیتم رفع شود و بتوانم به استقلال کمک کنم. هواداران مطمئن باشند تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا به عنوان یک بازیکن موفق برای استقلال بازی کنم. من تشنه گلزنی با پیراهن استقلال هستم و امیدوارم بهترین گل‌ها را برای تیم بزنم.طبقه بندی: اخبار روزباشگاه،