وحیدطالب‌لو دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برم. در تعطیلات تمرینات خوبی را انجام دادیم و توانستیم خود را به آمادگی كامل برسانیم.
وی در خصوص بازی هفته بعد با پیكان گفت: در نیم فصل دوم تمام بازی‌ها سخت است و همه تیم‌ها می‌خواهند امتیازات كامل را بگیرند. ما هم با توجه به برد خوبی كه مقابل استیل‌آذین به دست آوردیم در شرایط روحی خوبی قرار داریم و حتما مقابل پیكان فقط به برد فكر می‌كنیم.
طالب‌لو در مورد وضعیت استقلال در جدول رده‌بندی اعلام كرد: در حال حاضر شرایط خوبی در جدول داریم، اما هیچ وقت به رده دوم بسنده نمی‌كنیم و تمام تلاش‌مان بر این است كه صدرنشین شویم و برای این امر هم با وجود كار سختی كه در پیش داریم آماده‌ایم و می‌خواهیم با ارائه بازی‌های پرقدرت صدرنشین لیگ شویم.

وحیدطالب‌لو در مورد حضورش در منزل میداودی اظهار داشت: چند روز گذشته به همراه امیرآبادی به منزل میلاد رفتیم تا جویای احوال وی شویم. میلاد بازیكن خوب و با اخلاقی برای استقلال است و متاسفانه دچار مصدومیتی شد كه او را از تیم دور كرد. امیدوارم هرچه زودتر دوران نقاهت را پشت سر بگذارد تا مانند ابتدای فصل شاهد گلزنی‌هایش برای استقلال باشیم.
دروازه‌بان استقلال در پایان در مورد دور‌ی‌‌اش از تیم ملی تصریح كرد: همواره تمام تلاشم این بوده تا بهترین بازی‌هایم را انجام دهم و به تیم‌ملی دعوت شوم. امیدوارم با آمدن سرمربی جدید برای تیم ملی بتوانم نظرشان را جلب كنم و باز هم افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را به دست آورمطبقه بندی: اخبار روزباشگاه،